Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Settings
pt: Definições

en: Path
pt: Caminho

en: Host
pt: Servidor

en: Custom
pt: Personalizado

en: Protocol
pt: Protocolo

en: Port
pt: Porta

en: Query
pt: Consulta

en: About
pt: Sobre
