Solr Query Builder (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Path
tr: Yol

en: Host
tr: Sunucu

en: Custom
tr: Özel

en: Protocol
tr: İletişim Kuralları

en: Query
tr: Sorgu

en: About
tr: Hakkında
