Apache Solr log (1.0.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: View
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Location
cs: Místo

en: Severity
cs: Vážnost

en: Details
cs: Detaily

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Clear
cs: Vymazat

en: Variables
cs: Proměnné

en: View events that have recently been logged.
cs: Zobrazit nejnovější záznamy událostí.

en: URL of the origin of the event.
cs: URL původu události.

en: Referer
cs: Odkazující stránka

en: Hostname of the user who triggered the event.
cs: Hostitel počítače uživatele který vyvolal událost.

en: Severity level
cs: Úroveň závažnosti

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: URL of the previous page.
cs: URL předchozí stránky.

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
cs: Opravdu chcete smazat poslední zprávy v logu?
