Apache Solr log (1.0.0) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: View events that have recently been logged.
dz: འཕྲལ་གྱི་ལོག་འབད་ཡོད་པའི་བྱུང་ལས་ཚུ་སྟོན།
