Apache Solr log (1.0.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: View
eu: Bista

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Location
eu: Kokalekua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Clear
eu: Garbitu

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: View events that have recently been logged.
eu: Ikusi erregistroan gordetako azken gertaerak.

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak
