Apache Solr log (1.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: View
gu: જુઓ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Location
gu: સ્થાન

en: Details
gu: વિગતો
