Apache Solr log (1.0.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: View
hr: Pregled

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Location
hr: Lokacija

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Details
hr: Detalji

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Clear
hr: Očisti

en: Variables
hr: Varijable

en: View events that have recently been logged.
hr: Pregledaj posljednje unose u zapisnik.

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika
