Apache Solr log (1.0.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: User
ht: Itilizatè

en: Severity
ht: Severite
