Apache Solr log (1.0.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Location
lt: Vieta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Variables
lt: Kintamieji

en: View events that have recently been logged.
lt: Peržiūrėti naujausius įrašus.

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės
