Apache Solr log (1.0.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Location
mn: Байрлал

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Referrer
mn: Хандагч
