Apache Solr log (1.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ
