Apache Solr log (1.0.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: View
ne: दृश्य

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Location
ne: स्थान

en: Details
ne: विस्तृत

en: Clear
ne: सफा
