Apache Solr log (1.0.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: View
oc: Veire

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Location
oc: Emplaçament

en: Severity
oc: Importància

en: Details
oc: Detalhs

en: Referrer
oc: Referent

en: Clear
oc: Escafar

en: Variables
oc: Variablas

en: View events that have recently been logged.
oc: Veire los eveniments que son estats enregistrats recentament.

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal
