Apache Solr log (1.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Details
ps: سپړنې

en: Variables
ps: بدلیدنې
