Apache Solr log (1.0.1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: View
ca: Mostra

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Location
ca: Localització

en: Severity
ca: Severitat

en: Details
ca: Detalls

en: Referrer
ca: Referència

en: Clear
ca: Neteja

en: Backtrace
ca: Traça inversa

en: View events that have recently been logged.
ca: Vegeu esdeveniments registrats recentment.

en: URL of the origin of the event.
ca: URL de l'origen de l'esdeveniment.

en: Referer
ca: Referència

en: Hostname of the user who triggered the event.
ca: Nom d'amfitrió de l'usuari que activa l'esdeveniment.

en: Severity level
ca: Nivell de gravetat

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
ca: El nivell de gravetat de l'esdeveniment, va de 0 (Emergència) al 7 (Depuració).

en: Query Tags
ca: Etiquetes de la consulta

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
ca: Si s'estableix, aquestes etiquetes s'adjuntaran a la consulta i es poden usar per a identificar-la en un mòdul. Això pot ser d'ajuda per a alterar consultes.

en: Log entries
ca: Registre d'entrades

en: The variables of the log entry in a serialized format.
ca: Les variables de l'entrada de registre en un format serialitzat.

en: URL of the previous page.
ca: URL de la pàgina anterior.

en: Date when the event occurred.
ca: Data en què va ocórrer l'esdeveniment.

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
ca: Esteu segur de voler suprimir els registres recents?
