Apache Solr log (1.0.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: View
be: Праглядзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Details
be: Падрабязна

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: View events that have recently been logged.
be: Паказаць падзеі, якія былі толькі што запісаны ў журнал.

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу
