Apache Solr log (1.0.1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: View
bg: Прегледай

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Location
bg: Местоположение

en: Severity
bg: Строгост

en: Details
bg: Детайли

en: Referrer
bg: URL референт

en: Clear
bg: Изчисти

en: View events that have recently been logged.
bg: Разглеждане на събитията записани последно

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи
