Apache Solr log (1.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Location
bn: অবস্থান

en: Details
bn: বিস্তারিত
