Apache Solr log (1.0.1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: View
eo: Vidu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Location
eo: Loko

en: Severity
eo: Graveco

en: Details
eo: Detaloj

en: Referrer
eo: Referantoj

en: Variables
eo: Variabloj

en: View events that have recently been logged.
eo: Vidu eventojn kiuj lastatempe estis metitaj en la log-dosiero.

en: URL of the origin of the event.
eo: URL de la origino de la evento.

en: Hostname of the user who triggered the event.
eo: Gastiga nomo de la uzanto kiu aktivigis la eventon.
