Apache Solr log (1.0.1) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: View
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Location
et: Asukoht

en: Severity
et: Tõsidus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Referrer
et: Viitaja

en: Clear
et: Tühjenda

en: Variables
et: Muutujad

en: View events that have recently been logged.
et: Viimati logisse kantud sündmuste kuvamine.

en: URL of the origin of the event.
et: Sündmuse originaal-URL.

en: Referer
et: Viitaja

en: Hostname of the user who triggered the event.
et: Sündmuse põhjustanud kasutaja arvuti hostinimi.

en: Severity level
et: Ohuaste

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Bypass access checks
et: Ära teosta ligipääsukontrolli

en: Query Tags
et: Päringu märgised

en: Log entries
et: Logikanded

en: Contains a list of log entries.
et: Sisaldab logikirjete nimekirja.

en: The user on which the log entry as written.
et: Logikandega seotud kasutaja.

en: The actual message of the log entry.
et: Logikande keha.

en: The variables of the log entry in a serialized format.
et: Logikirje muutujad jadaesituses.

en: Operation links for the event.
et: Toiminguviited üritusele.

en: URL of the previous page.
et: Eelmise lehe URL.

en: Date when the event occurred.
et: Sündmuse toimumise kuupäev.

en: Replace variables
et: Vaheta muutujaid

en: Confirm delete recent log messages
et: Kinnita viimaste logiteadete kustutamine

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
et: Oled kindel, et soovid kustutada viimased logikirjed?

en: The type of the log entry, for example "user" or "page not found".
et: Logi kirje tüüp, näiteks "kasutaja" või "lehte ei leitud".
