Apache Solr log (1.0.1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: View
he: צפיה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Hostname
he: שם שרת

en: Location
he: מיקום

en: Severity
he: חוּמרה

en: Details
he: פרטים

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Clear
he: ניקוי

en: Variables
he: משתנים

en: Server
he: שרת

en: Backtrace
he: מעקב לאחור

en: View events that have recently been logged.
he: צפיה באירועים שתועדו לאחרונה

en: Referer
he: מפנה

en: Severity level
he: רמת חוּמרה

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
he: רמת החומרה של האירוע; נע בין 0 (מצב חירום) ל 7 (ניפוי שגיאות - debug).

en: Log entries
he: רשומות יומן

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את רשומות היומן האחרונות?
