Apache Solr log (1.0.1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: View events that have recently been logged.
hy: Դիտել միջոցառումները, որոնք վերջերս են մուտքագրվել:

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները

en: Confirm delete recent log messages
hy: Հաստատեք վերջին գրանցամատյանների հաղորդագրությունների ջնջումը

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
hy: Իսկապե՞ս ուզում եք ջնջել վերջին գրանցամատյանները:
