Apache Solr log (1.0.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: View
is: Skoða

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Location
is: Staðsetning

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Details
is: Nánar

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Clear
is: Hreinsa
