Apache Solr log (1.0.1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: View
lv: Skatīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Severity
lv: Smagums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Backtrace
lv: Izsekošana

en: View events that have recently been logged.
lv: Skatīt notikumus, kas pierakstīti pēdējā laikā.

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: Confirm delete recent log messages
lv: Apstipriniet pēdējo žurnāla pierakstu dzēšanu
