Apache Solr log (1.0.1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
