Apache Solr log (1.0.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: View
nn: Sjå på

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Location
nn: Stad

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Details
nn: Detaljar

en: View events that have recently been logged.
nn: Vis hendingar som nyleg har vorte logga.

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
