Apache Solr log (1.0.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: View
sk: Zobraziť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Variables
sk: Premenné

en: Backtrace
sk: Spätné sledovanie

en: View events that have recently been logged.
sk: Zobrazenie naposledy zaznamenaných udalostí.

en: URL of the origin of the event.
sk: URL, kde udalosť vznikla.

en: Hostname of the user who triggered the event.
sk: Meno počítača používateľa, ktorý zapríčinil udalosť.

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
sk: Naozaj chcete odstrániť aktuálne záznamy logu?
