Apache Solr log (1.0.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник
