Apache Solr log (1.0.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: View
te: చూడు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Details
te: వివరాలు
