Apache Solr log (1.0.1) - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: View
tr: Görüntüle

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Location
tr: Konum

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: Clear
tr: Temizle

en: Variables
tr: Değişkenler

en: View events that have recently been logged.
tr: Yakın zamanda kaydedilmiş olayları göster.

en: URL of the origin of the event.
tr: Olay kaynağının URLsi.

en: Referer
tr: Yönlendiren

en: Hostname of the user who triggered the event.
tr: Olayı tetikleyen kullanıcının anasistem adı.

en: Severity level
tr: Önem düzeyi

en: Recent log messages
tr: Son günlük iletileri

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
tr: Olayın önem düzeyi; 0 (Acil) ile 7 (Hata Ayıklama) arasındadır.

en: Bypass access checks
tr: Erişim denetimlerini atla

en: Query Tags
tr: Sorgu Etiketleri

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
tr: Ayarlanırsa, bu etiketler sorgunun sonuna eklenir ve bir modülde sorguyu tanımlamak için kullanılabilir. Sorguları değiştirmek için kullanışlı olabilir.

en: Log entries
tr: Günlük girdileri

en: Contains a list of log entries.
tr: Günlük girdilerinin listesini içerir.

en: The user on which the log entry as written.
tr: Hakkında günlük girdisi yazılan kullanıcı.

en: The actual message of the log entry.
tr: Gerçek günlük girdisi iletisi.

en: The variables of the log entry in a serialized format.
tr: Diziselleştirilmiş biçimde, günlük girdisinin değişkenleri.

en: Operation links for the event.
tr: Olay için işlem bağlantıları.

en: URL of the previous page.
tr: Önceki sayfanın URL adresi.

en: Date when the event occurred.
tr: Olayın oluştuğu tarih.

en: Replace variables
tr: Değişkenleri değiştir

en: Confirm delete recent log messages
tr: En son günlük iletilerini silmeyi onayla

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
tr: Son logları silmeye devam etmek istiyor musunuz?

en: The type of the log entry, for example "user" or "page not found".
tr: Günlük girdisinin tipi; örneğin, "kullanıcı" ya da "sayfa bulunamadı".

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
tr: Günlük verileri bozuk olduğundan diziselleştirme geri alınamıyor: @message
