Apache Solr log (1.0.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Date
ur: تاریخ

en: Message
ur: پیغام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: User
ur: صارف

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام

en: Details
ur: تفصیلات
