SooperThemes GridStack (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Image
ur: تصویر

en: Category
ur: زمرہ
