SooperThemes GridStack (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie
