SooperThemes GridStack (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Number of items
cs: Počet položek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic
