SooperThemes GridStack (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: None
id: Tiada

en: - None -
id: - Tiada -

en: Image
id: Gambar

en: Category
id: Kategori

en: Custom
id: Tersuai

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Linked to file
id: Ditautkan ke berkas

en: Nothing
id: Tidak ada
