SooperThemes GridStack (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал
