SooperThemes GridStack (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Image
te: బొమ్మ

en: Category
te: వర్గం
