SooperThemes GridStack (8.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
