SooperThemes GridStack (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Category
ne: वर्ग

en: Custom
ne: मनचाहिदो
