SooperThemes GridStack (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग
