SooperThemes GridStack (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Custom
ast: Personalizáu
