SooperThemes GridStack (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Image
da: Billede

en: Category
da: Kategori

en: Number of items
da: Antal elementer

en: Custom
da: Tilpasset

en: Light
da: Lyst

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Dark
da: Mørkt

en: Nothing
da: Intet
