SooperThemes GridStack (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Image
fa: تصویر

en: Category
fa: دسته بندی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Light
fa: روشن

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Dark
fa: تاریک

en: Nothing
fa: هیچ
