Sophron (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Description
cs: Popis

en: File extensions
cs: Přípony souborů

en: Error
cs: Chyba

en: Method
cs: Metoda

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Class name
cs: Jméno třídy

en: Map
cs: Mapa

en: Mapping
cs: Mapování

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: Aliases
cs: Aliasy

en: File extension
cs: Přípona souboru
