Sophron (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: File extensions
da: Filendelser

en: Error
da: Fejl

en: Method
da: Metode

en: Arguments
da: Parametre

en: Class name
da: Klassenavn

en: Map
da: Knyt

en: Mapping
da: Kobling

en: Drupal core
da: Drupal

en: File extension
da: Filendelse
