Sophron (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: File extensions
el: Επεκτάσεις αρχείων

en: Error
el: Σφάλμα

en: Method
el: Μέθοδος

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Map
el: Χάρτης

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Drupal core
el: Πυρήνας του Drupal

en: File extension
el: Κατάληξη αρχείου
