Sophron (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: File extensions
tr: Dosya uzantıları

en: Error
tr: Hata

en: Method
tr: Yöntem

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Class name
tr: Sınıf adı

en: Map
tr: Harita

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Drupal core
tr: Drupal çekirdeği

en: File extension
tr: Dosya uzantısı
