Sophron (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: MIME Type
vi: Loại MIME

en: Error
vi: Lỗi

en: Method
vi: Phương thức

en: Arguments
vi: Tham số

en: Class name
vi: Tên lớp

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Drupal core
vi: Nhân Drupal

en: File extension
vi: Phần mở rộng của tập tin
