Sophron (2.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: File extensions
eu: Fitxategiaren luzapenak

en: Error
eu: Errorea

en: Method
eu: Metodoa

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Map
eu: Mapa

en: Drupal core
eu: Drupal funtsezkoa

en: File extension
eu: Fitxategiaren luzapena
