Sophron (2.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: MIME Type
fr: type MIME

en: File extensions
fr: Extensions de fichier

en: Error
fr: Erreur

en: Method
fr: Méthode

en: Class name
fr: Nom de la classe

en: Map
fr: Carte

en: Mapping
fr: Correspondance

en: Aliases
fr: Alias

en: File extension
fr: Extension du fichier
